Eνα νέο μοντέλο ενημέρωσης ξεκίνησε ήδη στη Νέα Φιλαδέλφεια και τη Νέα Χαλκηδόνα. Από εδώ, μπορείτε καθημερινά να ενημερώνεστε για ό,τι συμβαίνει στην πόλη μας, αλλά και να γίνετε ΕΣΕΙΣ ο ρεπόρτερ, που θα μας στέλνετε ό,τι βλέπετε γύρω σας και σας κάνει εντύπωση. Σας περιμένουμε στο mail ta.pragmata@yahoo.gr

Τρίτη 19 Φεβρουαρίου 2013

Ασταμάτητες!

Και το σερί συνεχίζεται....Την Κυριακή το απόγευμα στη Βούλα , απέναντι στην ΑΣΠΕ ΘΕΤΙΣ , οι Κορασίδες πήραν την έκτη τους νίκη με 0-3.Καθόλου εύκολη νίκη για τα κορίτσια της ΑΕΚ , καθώς η ομάδα της ΘΕΤΙΣ , έχει ένα πολύ καλό και συγκροτημένο σύνολο και όλα τα σετ
κρίθηκαν στις λεπτομέρειες.Ολοι όσοι ήταν στο γήπεδο απόλαυσαν έναν πραγματικά εντυπωσιακό αγώνα , με αποκορύφωμα το δεύτερο σετ καθώς έληξε 31-33!Ετσι παραμένουμε στην δεύτερη θέση του Βαθμολογικού πίνακα.Επόμενος αγώνας τη Κυριακή 24/2 και ώρα 16:30 στο Ν.Κ Νέας Φιλαδέλφειας , με αντίπαλο την ΑΕ ΑΘΗΝΑ ΜΑΓΚΟΥΦΑΝΑΣ , η οποία βρίσκεται στην τρίτη θέση και ο αγώνας θα είναι ντέρμπυ!Πάμε για την έβδομη νίκη και σας θέλουμε όλους δίπλα μας...
 Τα σετ : 23-25,31-33,22-25
Για την ΑΕΚ αγωνίστηκαν : Φουντουλίδη Ρεγγίνα,Δαρδαμάνη Λίνα,Βλαβιανού Κυβέλη,Γκέου Αννα,Νικολάου Λαμπρινή,Τσαπρούνη Νεφέλη,Βλάχου Μαντώ,Μπελιά Μαριάννα,Θώδη Μαρκέλα,Ομπασόγκιε Ειρήνη,Γασπαράτου Μαρία,Κανακούδη Ματίνα
Προπονήτρια : Τασούλα Πολυζώη